Stáhni si zdarma e-book:

Být, či nebýt online podnikatelkou

Chceme být úspěšné online podnikatelky. Některým se to povede, některým ne. 

Občas je to jen tím, že chybí povědomí o tom, co se bude dít... Což je to nejdůležitější.

Odkryji ti karty online podnikání...

CO O E-BOOKU ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

ZAČÍNAJÍCÍ ONLINE PODNIKATELKY?

Díky moc... Hodně mě inspirují Tvé ebooky... Mám je všechny a s každou kapitolou přichází nová inspirace a nápady 😍😍 Moc díky 👏👏👏👍👍👍
Paulita Novákováwww.paulitanovakova.cz
Ahoj Míšo! Právě jsem dočetla Tvůj první ebook - Být či nebýt online podnikatelkou. Psala jsem Ti svou recenzi už na Tvůj projekt. E-book mne v ničem nezklamal. Ba naopak. Jsou to opravdu jasné, přehledné a ničím neobalované, přímé informace. Tvé stránky mi daly jiný pohled na online podnikání. Takový přehled o tom, co mne na cestě do online světa může potkat a to jsem teprve u prvního ebooku. Co mne čeká v těch dvou dalších? Možná se ptáš, jestli se něco změnilo v mém rozhodnutí -Být či nebýt online podnikatelkou. Ano změnilo! Opustil mne stres, který jsem měla z toho, že jsem ještě nezačala online podnikat, zatímco druzí ano. Najednou jsem ve svém tvoření klidnější. Protože jsem si definitivně potvrdila mé stanovisko a to co se mi poslední dobou honilo hlavou. A sice, že na sebe příliš tlačím. A tím pádem jsem nebyla schopna kloudného tvoření. Vše jsem tvořila pod tlakem a prostě se mi to nedařilo. Díky Tvému e-booku už vím, že vše má svůj čas. Děkuji Eva Fitzová
Eva Fitzováwww.eva-fitzova-odsrdce.cz
O online podnikaní sa popísalo naozaj veľa. Míša to zobrala pekne od začiatku a informácie, ktoré potrebuje online podnikateľka naservírovala ako na zlatom podnose. Všetko je napísané jasne, stručne a zrozumiteľne. Keby som sa dostala k tomuto e-booku skôr, ušetrila by som veľa hodín hľadaním informácií, čo všetko obnáša online podnikanie. Už stačí urobiť len druhý krok, pustiť sa do online podnikania.
Miroslava Škorvánkováwww.medovnikaren.sk
Rozhodnutí, zda se stát online podnikatelkou, je obtížné. Co když se rozhodnu záporně a bude to špatně? Co když se rozhodnu kladně a bude to špatně? Tato kniha mne posunula blíže mému rozhodnutí.
Markéta MüllerUčitelka
Děkuji za eBook Být či nebýt online podnikatelkou. EBook jsem přečetla během několika minut, krásně se mi četl. Informace jsem doslova hltala,neboť je to nyní moje aktuální téma a vize. Počítám, že vše má své pro a proti, ale pokud se chceme posunout dál, musíme umět riskovat a zkusit to.
Marta Haderkovásestra v dětské ambulanci
Míši se povedl popsat prakticky a reálně pohled na začátek online podnikání. Svůj projekt koncipuje tak, aby nám (podnikatelkám) byly předem jasnější praktické záležitosti, finanční náklady, potřeba rezervy a další stránky spojené se startem podnikání. Informace se nám hodí.

Oceníte je zvlášť pokud jste nikdy nepodnikaly a nemáte příliš jasnou představu, jak to přesně probíhá. Nebudete pak muset úplně vše samy zjišťovat za pochodu metodou pokus-omyl.
Miriam Amaltheawww.mystikavpraxi.cz
Když si představím, že jsem děvče, co váhá, jestli se do toho pustit, jestli jít do neprobádáného a najít odvahu na tvoření nějakého svého byznysu, tak mě Tvůj ebook určitě popostrčí a doporučí rovnou, co budu potřebovat z placených produktů, abych se měla od čeho odrazit. Takže splněno. Ebook super. Je pravda, že právě ženy potřebují víc popostrčit a dodat odvahy víc, než ti střelci v kalhotách. 🙂
Vlasta Antošová

O čem je tato elektronická kniha?