Kup si e-book za 250 Kč:

Nahlédni pod pokličku online podnikání

Pokud sis právě prošla fází, zda být, či nebýt online podnikatelkou a spíš jsi nakloněná tomu, že budeš pokračovat, elektronická kniha v PDF je přesně pro tebe. 

Jakmile si přečteš tuto knihu, budeš mít dostatečné povědomí, aby ses rozhodla, jestli začneš. Otevře ti oči. Dostaneš základní informace k tomu, aby tvé online podnikání neskončilo fiaskem již v začátcích - jen díky nevědomosti.

Pokud se rozhodneš online podnikání zkusit, budou pro tebe informace prospěšné. Pokud se rozhodneš, že ne, budeš na mě v dobrém vzpomínat.

Jdeš do toho?

MOŽNÁ...

 • SE TEPRVE ROZHODUJEŠ,
  že bys zkusila podnikat přes internet.
 • UŽ JSI ZAČALA,
  ale chceš vědět, co tě v online světě čeká.
 • MÁŠ POCIT, ŽE TOHO MÁŠ PŘED SEBOU TOLIK - A JSOU TO SAMÉ NEZNÁMÉ VĚCI
  a bojíš se, že to nezvládneš.
 • BYS CHTĚLA VIDĚT ONLINE PODNIKÁNÍ Z NADHLEDU,
  abys věděla, co se bude vlastně dít.
 • CÍTÍŠ,
  že ti budou chybět souvislosti a chceš nejprve nahlédnout pod pokličku online podnikání.

TAK PRÁVĚ PRO TEBE JSEM NAPSALA TENTO E-BOOK...

 • MÁŠ SVÉ SNY A NESPLNĚNÁ PŘÁNÍ
 • ONLINE PODNIKÁNÍ BY TI JE MOHLO SPLNIT
 • STOJÍŠ NA STARTOVNÍ ČÁŘE ONLINE PODNIKÁNÍ A NEVÍŠ, CO SE BUDE DÍT
 • CHCEŠ JÍT, ALE NEZNÁŠ CESTU
 • NECHCEŠ SE NEUSTÁLE ZASTAVOVAT, CHCEŠ VĚDĚT, CO TĚ ČEKÁ
 • NECHCEŠ SKONČIT DŘÍVE, NEŽ OPRAVDU ZAČNEŠ

PROTOŽE STAČÍ TAK MÁLO - VĚDĚT, ...

 • O ČEM JE PODNIKÁNÍ + NÁKLADY
 • O ČEM JE ONLINE PODNIKÁNÍ + NÁKLADY
 • JAK JE TO CELÉ PROPOJENÉ
 • CO TĚ ČEKÁ V ONLINE SVĚTĚ
 • CO PRAVDĚPODOBNĚ CESTOU NASTANE

NAHLÉDNI POD POKLIČKU ONLINE PODNIKÁNÍ

               

Nyní sis prošla cestou, abys zjistila, zda být, či nebýt online podnikatelkou. V závěru sis stáhla a přečetla e-book BÝT, ČI NEBÝT ONLINE PODNIKATELKOU. Pokud ne, vrať se na úplný začátek www.byznysmenky.cz. Informace na sebe navazují.

Pokud ano, jdeme dále.

Buď to úplně zavrhneš a ani nezačneš, nebo je na čase nahlédnout pod pokličku online podnikání, abys věděla, do čeho bys vlastně šla.

Přesně pro tebe jsem napsala e-book NAHLÉDNI POD POKLIČKU ONLINE PODNIKÁNÍ. Dovede tě před startovní čáru. Buď začneš poznávat krásy online marketingu, nebo se ujistíš, že to opravdu není pro tebe. 

Pokud se po přečtení této knihy rozhodneš, že ani nezačneš, bude tě to stát jen 250 Kč. To je cena této knihy. Nebudu psát hodnota, protože ta je mnohem vyšší.

Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojené obě strany. Já jsem spokojená. A ty?

Jdeš do toho?

O čem je tato elektronická kniha?

Díky moc... Hodně mě inspirují Tvé ebooky... Mám je všechny a s každou kapitolou přichází nová inspirace a nápady 😍😍 Moc díky 👏👏👏👍👍👍
Paulita Novákováwww.paulitanovakova.cz
Dnes jsi mi svým e-bookem změnila jeden kus života. Tvé informace mi dávají smysl. Děkuji
Eva Fitzováwww.eva-fitzova-odsrdce.cz
Ještě nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi někdo dal tolik informací, abych se mohla rozhodnout v naprostém klidu, jestli to chci vůbec dělat - natož o podnikání. Opravdu si vážím toho, že jsem se dozvěděla, co by mne čekalo.
Udělala jsem si jasnou představu. Děkuji.
Markéta MüllerUčitelka
Kniha se mi líbila moc, děkuji ti za ni. Popravdě jsem nečekala, že tam bude takových informací na jednom místě. Některé věci jsem třeba vůbec nevěděla. Jinak se mi líbí, že tam jsou vypsaná jak pozitiva, tak i negativa. Je super, že jsem si díky e-booku mohla udělat podrobnější přehled o online podnikání a rozhodnout se, zda půjdu tímto směrem. Už delší dobu přemýšlím nad online podnikáním a protože jsem na mateřské dovolené, uvědomila jsem si, jak je čas pro mě cenný a že už se mi nechce věnovat čas zaměstnavateli a poslouchat jeho úkoly. Ale být svým pánem. Zjistila jsem, že i kolikrát šéf nebyl pro mě vzorem a proto pro mě bylo těžší respektovat některé jeho úkoly. A i když si uvědomuji, že online podnikaní má jak pozitiva, tak i náročnější situace, tak mě to pořád táhne víc a víc. Jak se říká, že každá náročná situace nás posouvá dál a stáváme se tak silnějšími.
Jindra Nováčkovámateřská dovolená
Máš to hezky zpracovaný, asi nejvíc oceňuji, že tam píšeš otevřeně i o těch záporných věcech, propadech, přesně prostě popisuješ, jak tak cesta probíhá, což je fajn. Určitě si z toho něco vezmu.
Eva Pecháčová